Dzień Pola 2020

Slide 1

Dzień Pola 2020


Slide
Wirtualna Konferencja

Slide
Materiały Filmowe
Dzien Pola 2020

Slide
Magazyn Rolniczy

Slide
Magazyn Tydzień

Slide 1

Wirtualny Dzień Pola 2020

W związku z epidemią Dzień Pola, jedna z największych i najciekawszych imprez w podkarpackim rolnictwie w dniu 7 czerwca w PODR w Boguchwale odbędzie się w wersji wirtualnej. Możliwe to będzie dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i coraz większej dostępności i popularności rozwiązań mobilnych i internetowych.

Slide 2

Dni Pola już niebawem...

Tymczasem nasi specjaliści prowadzą ostatnie gorączkowe przygotowania w terenie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii 7 czerwca będziecie Państwo mogli zapoznać się z doświadczeniami prowadzonymi na wielu gatunkach i odmianach roślin, w tym zbóż, ziemniaków, rzepaku ozimego, kukurydzy czy bobowatych.
Zobaczycie efekty działania środków ochrony roślin i nawozów, zapoznacie się z bogatą kolekcją ziół, roślin przyprawowych i miododajnych, klonów wierzby energetycznej, a także dawnymi odmianami drzew owocowych – jabłoni, grusz, śliw oraz wiśni.
Dodatkowo dzięki platformie dzienpola.podrb.pl zobaczycie pokazy pracy maszyn rolniczych, zapoznacie się z najnowszymi rozwiązaniami mechanizacyjnymi w produkcji roślinnej, skorzystacie również z fachowego doradztwa technologicznego on-line.

Slide 3

Wirtualna Konferencja

Wykorzystanie technologi geoinformacyjnych w rolnictwie

previous arrow
next arrow

W ramach tej wirtualnej imprezy wszyscy zainteresowani będą mogli:

-zapoznać się z prezentacją prowadzonych na polu doświadczalnym PODR w Boguchwale bardzo dużą ilością doświadczeń polowych z wieloma gatunkami i odmianami roślin rolniczych, w tym zbóż, ziemniaków, rzepaku ozimego, kukurydzy czy bobowatych,

-zobaczyć efekty działania środków ochrony roślin i nawozów,

-zapoznać się z bogatą kolekcją ziół, roślin przyprawowych i miododajnych, klonów wierzby energetycznej, a także dawnymi odmianami drzew owocowych – jabłoni, grusz, śliw oraz wiśni,

-zobaczyć pokazy pracy maszyn rolniczych

-skorzystać z fachowego doradztwa technologicznego – on-line,

-zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami mechanizacyjnymi w produkcji roślinnej,Nasze filmy


Organizatorzy

Główni Sponsorzy Branżowi


Partnerzy Branżowi


Partnerzy Naukowi


Partnerzy Medialni